מומחה לחוות דעת אורטופדית

אם אתם מחפשים מומחה לחוות דעת אורטופדית אשר יוכל להעניק לכם חוות דעת רפואית מקצועית ונכונה, ד"ר ולנטין ז'טלני הא הרופא אליו אתם צריכים לפנות. ד"ר ולנטין ז'טלני הינו רופא מומחה בעל שם בתחום האורטופדיה. בנוסף לעבודתו המקצועית במהלך השנים בבית החולים וולפסון ובבית החולים אסף הרופא, מנהל ד"ר ולנטין ז'טלני מרפאה פרטית ברמת גן אשר אליה אתם יכולים להגיע כדי לקבל חוות דעת מקצועית על מצבכם, חוות דעת אשר בה תוכלו להשתמש למטרות רבות על פי הצרכים שלהם, חוות דעת נכונה ומקצועית ממומחה בתחום אשר יוכל לאבחן את מצבכם הנוכחי ולהעניק את חוות הדעת המתאימה לכם.

מדוע חשוב לפנות למומחה ?

מומחה לחוות דעת אורטופדית אשר יכול להעניק לכם חוות דעת מקצועית ואמינה עבור המצב שלכם לא ניתן למצוא בכל מקום. לא כל רופא אורטופד יכול להעניק לכם חוות דעת רפואית שכזו וגם לא כל אורתופד יכול להעניק לכם אותה – אתם צריכים לפנות לרופא אורתופד אשר מומחה בתחום בו נפגעתם. ד"ר ולנטין ז'טלני הוא רופא מומחה בתחומים הבאים : תחום הכירורגיה של היד , התחום של החלפת פרקים , תחום השברים והטראומה, ביצוע ניתוחי עמוד שדרה וניתוחים של השלד בכלל. בנושאים אלו, יכול ד"ר ולנטין ז'טלני להעניק לכם חוות דעת מקצועית ונכונה אשר תשמש אתכם מול כל גוף אליו תפנו ולכל צורך שלכם.

למה בכלל צריך חוות דעת אורטופדית ?

מומחה לחוות דעת אורטופדית מעניק חוות דעת רפואית אשר אנשים משתמשים בה עבור מגוון רחב מאוד של צרכים שונים. בין הצרכים העיקריים אשר עבורם אנשים נזקקים לאותה חוות דעת רפואת נכלל הצורך של תביעה. על פי תקנות סדר הדין האזרחי (תשמ"ד-1984) נקבע כי אדם אשר תובע תביעה בגין פציעה או כל דבר רפואי חייב לצרף לכתב התביעה חוות דעת של מומחה רפואי כדי להוכיח את הדבר אשר עליו הוא תובע. לכן, כדי לטעון איזו שהיא טענה בבית המשפט מוכרח האדם לצרף חוות דעת רפואית מקצועית שתוכיח את הטענה שלו – בין אם זו תביעה לחברת ביטוח עבור הנזק שנגרם לו, בין אם זו תביעה של רשלנות רפואית או כל דבר אחר.

מה כוללת חוות דעת רפואית ?

חוות דעת רפואית אשר ניתנת מאת מומחה לחוות דעת אורטופדית כמו ד"ר ולנטין ז'טלני הינה חוות דעת אשר כוללת פרטים רבים וחשובים מאוד כמו המצב הנוכחי של המטופל, הגורמים שהביאו לפציעה, דעתו של הרופא המטפל לגבי הפציעה ועוד. בנוסף, בחוות הדעת מפורטת ההשכלה והניסיון המקצועי של ד"ר ולנטין ז'טלני כדי להוכיח לבית המשפט כי מדובר בחוות דעת מקצועית של מומחה בתחום, חוות דעת אשר יש לקחת אותה בכובד ראש מלא ובלי לזלזל בה כלל וכלל.

חוות הדעת הרפואית אותה מעניק ד"ר ולנטין ז'טלני בתור מומחה לחוות דעת אורטופדית הינה חוות דעת אשר כוללת מגוון רחב מאוד של פרטים שונים ומהותה היא אחת – היא בעצם מסמך רפואי קביל אשר מתאר את מצבו של האדם, את הפציעה ממנה הוא סובל וכל דבר אחר. כך, בין אם האדם עומד להגיש תביעה לחברת הביטוח בגין הפציעה, בין אם הוא הולך להגיש תביעה לביטוח לאומי לצורך קלת קצבה ובין אם הוא צריך להגיש את הדו"ח למקום בו הוא מועסק (כמו ספורטאים ודומיהם) הוא יכול להיאחז באותה חוות דעת רפואית ולקבל דרכה כל דבר לו הוא זקוק ומגיע לו עפ"י חוק.