כירורגיה אורטופדית

כירורגיה אורטופדית או בקיצור – אורטופדיה, זהו תחום אשר עוסק במחלות, ליקויים וטראומות של מערכת העצמות והשרירים אשר נמצאים בגופו של האדם. רופאים מומחים בתחום האורטופדיה עוסקים בפציעות נפוצות מאוד אצל בני האדם כמו שברים ונקעים שונים וגם במחלות פחות נפוצות כמו מחלות של השרירים של העצמות, מחלות הקשורות לשלד של האדם, מחלות הקשורות ליכולת היציבה, העמידה וההליכה של האדם ועוד. חשוב להדגיש כי תחום האורטופדיה אינו עוסק במחלות אשר קשורות למחלות של מח העצם ומחלות נוירולוגיות אשר הן משפיעות על מצבם של השרירים כמו מחלת ניוון שרירים וכדומה. כמובן, תחום האורטופדיה עוסק בכל הגילאים ולכן ברוב המקרים ניתן לראות בבתי חולים מחלקות שונים של אורטופדיה – לילדים ולמבוגרים.

מי יכול להיות אורטופד ?

אורטופד מומחה הוא למעשה רופא אשר ההתמחות שלו הינה כירורגיה אורטופדית. לכן, אורטופד יכול להיות רק אדם אשר למד רפואה במשך שש שנים תמימות וביצע עוד התמחות של שבע שנים בתחום האורטופדיה. מדובר בתחום ההתמחות הארוך ביותר ברפואה ולכן אלו המסיימים אותו הם רופאים מומחים ומקצועיים מאוד. בנוסף, ישנם רופאים אשר מבצעים את ההתמחות רק בתחומים מסוימים של האורטופדיה ולא בכולה כמו בהתמחות באורטופדיה של היד או של הרגל, אורטופדיה לילדים וכדומה. בשל ההתמחות הארוכה של האורטופדים ישנו אחוז מועט מאוד מכלל הרופאים במדינה אשר הם אורטופדים ולכן אם אתם זקוקים לאחד כזה, ד"ר ולנטין ז'טלני הוא האורטופד אליו אתם צריכים לפנות.

ניסיון של שנים רבות

ד"ר ולנטין ז'טלני הינו רופא אורטופד בעל ניסיון של כבר מעל לשלושים שנה. במהלך כל השנים הללו דבר ד"ר ולנטין ז'טלני ניסיון רב מאוד בתחום האורטופדיה ולכן כיום הוא מוסמך להעניק שירות עבור רבים מאוד. במהלך השנים הללו ניהל ד"ר ולנטין ז'טלני יחידות ומחלקות אורטופדיות בבתי חולים מהטובים ביותר בארץ כמו בית החולים על שם וולפסון ובית החולים על שם אסף הרופא. כך, עם עבודתו, הצליח ד"ר ולנטין ז'טלני לצבור ניסיון רב מאוד בתחום כירורגיה אורטופדית, ניסיון אשר מאפשר לו לנהל כיום את המרפאה הפרטית שלו על הצד הטוב ביותר ולהעניק ללקוחות רבים שירות מיוחד ואיכותי כפי שלא ימצאו באף מקום אחר.

העניין הזה, על הניסיון אותו צבר ד"ר ולנטין ז'טלני, הוא עניין חשוב מאוד. הניסיון מאפשר לד"ר לבצע מגוון רחב מאוד של טיפולים איכותיים ומקצועיים אשר לא ניתן למצוא בכל מרפאה אורטופדית.

טיפולים של מומחה לכירורגיה אורטופדית

כאמור, לימודים של כירורגיה אורטופדית הם לימודים קשים ודי ארוכים ולכן רבים לא מבצעים אותם בשלמותם ולא מתמחים בכל התחומים של האורטופדיה אלא רק בחלק מהם, ד"ר ולנטין ז'טלני הוא ד"ר אשר מתמחה בתחומים הבאים של האורטופדיה:

  • התמחות בתחומי הכירורגיה של היד
  • התמחות בתחום של החלפת פרקים
  • התמחות בתחום של שברים ושל טראומה
  • התמחות בתחום של ניתוחי עמוד שדרה וניתוחים של השלד בכלל.

אם אתם זקוקים לעזרה, חוות דעת רפואית או ייעוץ רפואי בתחומים הללו, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ופנו אך ורק אל ד"ר ולנטין ז'טלני אשר יוכל להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר ומהניסיון שלו יוכל להעניק לכם כל דבר לו אתם זקוקים בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, ד"ר ולנטין ז'טלני הינו מומחה בכתיבה של חוות דעת רפואית אורטופדית עבור אנשים העומדים בפני תביעה או צריכים לדווח על מצם הרפואי לכל גורם שהוא, זוהי חוות דעת מקצועית הקבילה בכל בית משפט בארץ.