חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית

חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית הפכה בשנים האחרונות לצורך של רבים. רבים אשר נפגעו בפגיעה אורטופדית ומעוניינים לקבל את זכויותיהם מוכרחים לשאת עימם מסמך של חוות דעת רפואית מקצועית אשר תוכיח את הטענה שלהם ותסייע להם לקבל את המגיע להם בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר מהירה. חוות הדעת, אשר כוללת סקירה של המקרה על ידי רופא מומחה בתחום – ד"ר ולנטין ז'טלני, רופא בעל ניסיון והרבה ידע, מסייעת לבתי המשפט והגופים השונים אליהם פונה האדם להעריך בצורה הרבה יותר טובה את מצבו של האדם ולהעניק לו פיצויים בהתאם לכך, פיצויים אשר יפצו אותו על הנזק שנגרם לו בעקבות הפציעה ויסייעו לו לשוב לשגרת חייו בצורה הרבה יותר טובה.

חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית עבור תביעות

הדבר העיקרי אשר בשלו פונים אנשים אל ד"ר ולנטין ז'טלני לקבלת חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית הוא תביעות נזיקין. על פי החוק, אדם אשר רוצה להגיש תביעה בגין נזק שנגרם לו בעקבות הפציעה – בין אם זה לחברת ביטוח כל שהיא, למקום העבודה בו הוא נפצע, למוסד לביטוח לאומי ולכל גורם אחר, חייב לצרף חוות דעת רפואית מקצועית אשר מוכיחה את הטענות שלו ומוכיחה כי אכן הוא סובל מפציה שעליה מגיעים לו פיצויים שונים על פי החוק. ללא חוות דעת רפואית מקצועית שכזו לא יוכל האדם לזכות בתביעה ולא יוכל כלל לגשת אליה משום שאין לו אסמכתה רפואית לטענות אותן הוא משמיע באוזני השופטים.

חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית עבור דיווח

אנשים אשר הפציעה האורטופדית שלהם גרמה לכך שהם לא יוכלו להמשיך בעיסוקם לפני הפציעה, באופן זמני או קבוע, אלו אנשים אשר מוכרחים להמציא חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית אשר בעזרתה ידווחו על המצב שלהם לגורמים הדורשים זאת. הדוגמא הנפוצה ביותר לכך אלו שקנים העוסקים בענפי הספורט השונים ולא יכולים להמשיך ולעסוק בתחום עד שירפאו מהפציעה שלהם. אנשים אלו מוכרחים להביא לאיגוד חוות דעת על מצבם בכל פעם כדי לדווח עליו לממונים עליהם, לארגון הספורט אשר מעסיק אותם ולכל גורם אחר אשר יש לו עניין בדבר.

כמה עולה חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית

העלות של חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית היא לא עלות שניתן לקבוע אותה מבלי לראות את המקרה עליו מדובר. העלות של תן חוות הדעת משתנה על פי נתונים רבים כמו כמות הבדיקות שיש לבצע לצורך כתיבת חוות הדעת, סוג הבדיקות אותן יש לבצע (בדיקות יקרות או זולות), זמן הבדיקות אותן יש לבצע, סוג הפציעה וחומרתה ועוד מגוון רחב מאוד של פרטים אשר בסופו של דבר קובעים את חוות הדעת שתכתב ואלו למעשה הנתונים אשר משפיעים על העלות הסופית של חוות הדעת. חשוב להבין שמסמך של חוות דעת רפואית הוא לא מסמך פשוט ובכתיבתו מושפעת עבודה רבה ואחריות גדולה מאוד.

חשיבותו של רופא מומחה

חשוב לפנות אל מומחה כמו ד"ר ולנטין ז'טלני אשר יעניק לכם חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית ולא ללכת אל כל רופא שכן הזהות של הרופא אשר כותב את חוות הדעת ורמת המומחיות שלו משפיעה באופן משמעותי מאוד על חוות הדעת הסופית ומשפיעה בצורה משמעותית מאוד על הצורה בה יסתכלו השופטים על חוות הדעת. לכן, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ופנו אל ד"ר ולנטין ז'טלני אשר ממנו תוכלו לקבל חוות דעת מקצועי, אמינה, נכונה וקבילה בכל בית משפט.