חוות דעת אורטופדית

ישנם מצבים רבים בהם האדם זקוק לקבלת שירות של חוות דעת אורטופדית ובכולם, לא כל רופא יכול להעניק חוות דעת קבילה ומקצועית. לכן, רבים אשר זקוקים לקבלת חוות דעת רפואית בתחום האורטופדיה פונים דל ד"ר ולנטין ז'טלני, רופא אורטפד מקצועי בעל ניסיון רב אשר יכול להעניק חוות דעת מקצועיות וטובות על פי מצבו הרפואי של כל אדם. מרפאתו של ד"ר ולנטין ז'טלני אשר בה הוא מעניק את חוות הדעת שלו ממוקמת בעיר רמת גן, ברחוב ארלוזורוב 4 ואם אתם זקוקים לחוות דעת אורטופדית מומלץ לכם לקבוע תור ולהגיע כדי לקבל חוות דעת מקצועית ואמתית לגבי המצב שלכם.

מי צריך חוות דעת אורטופדית ?

כאמור, ישנם אנשים רבים אשר נפגעו בפגיעה הקשורה לתחום האורטופדיה וזקוקים קבלת חוות דעת אורטופדית מקצועית. בין הסיבות העיקריות אשר בשלן זקוקים אותם אנשים לקבלת חוות דעת כזו, ניתן למצוא את הסיבות הבאות :

  • חוות דעת לעובדים שכירים אשר נפגעו ומגישים בקשה לקצבה מאת המוסד לביטוח לאומי.
  • אנשים אשר סובלים מפגיעות אורטופדיות שונות ולא מצליחים לחזור לעסוק בעבודה בה עסקו קודם לכן (ספורטאים וכדומה).
  • אנשים אשר עומדים לתבוע חברת ביטוח כל שהיא על פציעה אורטופדית זקוקים לחות דעת של אורטופד מומחה כדי לבס את התביעה שלהם בצורה נכונה וטובה.

אלו הן הסיבות העיקריות לבקשה של חוות דעת רפואית מאורטופד אך ישנן גם סיבות נוספות ובכל מקרה ניתן לקבל את חוות הדעת המקצועית והנכונה במרפאתו של ד"ר ולנטין ז'טלני.

חוות דעת בתחומים רבים של האורטופדיה

כידוע, רופא אשר מעניק חוות דעת אורטופדית חייב להתמחות בתחום בו הוא מעניק את חוות דעת ולא מספיק שהוא יהיה אורטופד. ד"ר ולנטין ז'טלני הוא דוקטור אשר מתמחה במגוון רחב של תחומים באורטופדיה ולכן יכול להעניק חוות דעת מקצועיות הקשורות הכירורגיה של היד, החלפות פרקים, שברים וטראומה ובניתוחים של עמוד השדרה והשלד. אנשים אשר סובלים מפציעות וקשורים לאחד מהתחומים הללו יכולים לקבל חוות דעת רפואית מקצועית אודות המצב שלהם אשר תהיה קביל בכל בית משפט ובכל מקום, חוות דעת אשר נכתבת על סמך הנתונים הכתובים ועל סמך בדיקות מקיפות אותן מבצע הד"ר במרפאה שלו.

מה מופיע במסמך של חוות דעת אורטופדית

מסמך חוות דעת אורטופדית מקצועית ובכלל, כל מסמך של חוות דעת רפואית, כולל מספר פרטים חשובים. קודם כל, תחילתו של המסמך מפרט את ההשכלה הרפואית של ד"ר ולנטין ז'טלני אשר כתב את חוות הדעת כדי להוכיח כי הוא מוסמך להעניק חוות דעת בתחום זה. לאחר מכן, מופיעות כל הבדיקות הרפואיות אשר ביצע המטופל ואשר מוכיחות את מצבו בצורה נכונה וטובה. שלב זה כולל גם את הבדיקות אשר ביצע ד"ר ולנטין ז'טלני וגם בדיקות אשר ביצעו רופאים אחרים וההמלצות שלהם. בשלב הבא של המסמך מופיעה השתלשלות האירועים לפני הפציעה – כיצד זה קרה, היכן זה קרה, מה עשה המטופל לפני הפציעה שגרם לה ועוד.

בסוף המכתב של אותה חוות דעת אורטופדית, מופיעה כסיכום חוות דעתו של ד"ר ולנטין ז'טלני הכוללת את ההשלכות של הפציעה כיום לגבי המטופל, יכולת התפקוד שלו ופרטים נוספים. כך, יכול בית המשפט, המוסד לביטוח לאומי או כל ארגון אחר אשר מקבל את המכתב לדעת מהו מצבו של המטופל והאם אכן מגיעות לו הזכויות אותן הוא דורש לקבל. רק בעזרת חוות דעת רפואית מקצועית ניתן לבצע זאת בצורה הטובה ביותר.