דר' ולנטין זטלני

אורטופד מומחה

דר' ולנטין זטלני הינו ד"ר מומחה בתחומים שונים של האורטופדיה. אורטופדיה, כידוע, זהו תחום ברפואה אשר עוסק במחלות שונות , ליקויים ופגיעות שונות במערכת של העצמות של השרירים בגופו של האדם. תחום האורטופדיה הינו תחום רפואי רחב מאוד ולכן כל רופא אורטופד מתמחה רק במספר מסוים של תתי – התמחויות בנושא זה, כפי שתוכלו לקרוא במאמר הבא. אם אתם מחפשים אורטופד מומחה אשר תוכלו לקבל ממנו את השירות הטוב ביותר בתחום ולהיות בטוחים כי מדובר בשירות איכותי, אמין ומקצועי, ד"ר ז'טלני ולנטין הוא הד"ר אליו אתם צריכים לפנות וממנו תוכלו לקבל את כל מה שתזדקקו לו.

ניסיון רב שנים

דר' ולנטין זטלני הינו ד"ר אשר עוסק בתחום האורטופדיה כבר מעל לשלושים שנה. אילו שנים בהם דבר הד"ר ניסיון רב מאוד בתחום וכמעט ואין מקרה אשר הוא לא ראה, מקרה אשר לא טיפל בו בצורה הטובה ביותר. במהלך השנים הללו עסק ד"ר ולנטין בתור מנהל של יחידות ומחלקות אורטופדיות בבתי חולים מובילים ברחבי הארץ כמו המרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון המוכר יותר בשם "בית החולים וולפסון" בעיר חולון וגם במרכז הרפואי אסף הרופא אשר נמצא בין ראשון לציון ובאר יעקב. במהלך עבודתו בבתי חולים אלו צבר ד"ר ז'טלני ולנטין ניסיון רב מאוד בתחומי האורטופדיה השונים, מה שמאפר לו לנהל כיום את המרפאה הפרטית שלו בצורה הטובה ביותר.

המרפאה הפרטית של דר' ולנטין זטלני

המרפאה הפרטית של דר' ולנטין זטלני נמצאת בעיר רמת גן, ברחוב ארלוזורוב 4. אל המרפאה מגיעים אנשים רבים אשר זקוקים לטיפול אורטופדי מקצועי ולא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. ד"ר ז'טלני ולנטין מקבל את כל המטופלים שלו בסבר פנים יפות ובאדיבות רבה כך שכל מטופל מרגיש נוח ונעים ויכול לשוחח על הבעיות מהן הוא סובל בצורה חופשית ולשתף פעולה עם הטיפול בצורה הטובה ביותר. כך, כל אחד אשר נכנס אל המרפאה של הד"ר זוכה ליחס שווה, כאילו הוא הלקוח היחידי במרפאה.

תחומי התמחות מגוונים

כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, תחום האורטופדיה הוא תחום רחב מאוד ולכן כל אורטופד לרוב מתמחה במספר מצומצם של תתי – התמחויות בתחום זה. דר' ולנטין זטלני מתמחה במספר תתי התמחויות חשובים מאוד אשר מאפשרים לו להציע שירות עבור מגוון רחב מאוד של אנשים. הטיפולים אותם ניתן לקבל במרפאתו של ד"ר ז'טלני ולנטין אלו הם הטיפולים הבאים :

  • טיפולים הקשורים לתחום של הכירורגיה של היד
  • טיפולים אשר קשורים לתחום של החלפת פרקים
  • טיפולים הקשורים לתחום של שברים וטראומה
  • טיפולים הקשורים לתחום של ניתוחי עמוד שדרה וטיפולים וניתוחים של השלד בכלל.

מתן חוות דעת רפואית אורטופדית

כידוע, כל אדם אשר נפצע או רוצה להגיש תביעה על פגיעה אורטופדית שהתרחשה בגופו מוכרח להגיש חוות דעת רפואית מקצועית של רופא בכיר בתחום אשר מוכיח את הטענות אותן הוא משמיע, ללא מסמך כזה של חוות דעת רפואית לא ניתן להגיש את התביעה לפיצויים השונים. דר' ולנטין זטלני מעניק במרפאה שלו מסמכים של חוות דעת רפואית אורטופדית אשר הינה משפטית וקבילה בבית משפט ויכולה לשמש אנשים בתהליך של תביעה משפטית בצורה הטובה ביותר. את חוות הדעת הוא כותב לאחר ביצוע בדיקות מקיפות, עיון בבדיקות וחוות דעת של רופאים מוכרים וידועים ובדיקה של המקרה לפרטי פרטים כך שיוכל לכתוב חוות דעת נכונה ומדויקת לגבי האירוע.